Angajații IET nr. 197 au salubrizat teritoriul instituției pentru siguranța împotriva gheţuşului

Angajații instituției au avut grijă să salubrizeze și să securizeze de pericolul ghețușului terenurile adiacente/aferente ale instituției. Sunt pregătite cărărușe, presurate cu material antiderapant.

Bravo, gospodarilor!!!